Tikros naujienos

Mokykloje Birutė Ona Grašytė pradėjo mokyti lietuvių kalbos suaugusiųjų grupę. Mokymo tikslas – padėti šeimoms, kuriose vienas iš tėvų nekalba lietuviškai. Tėvų mokymasis bus pavyzdys vaikams.  Mokytoja Birutė turi nemažą darbo patirtį. Ji dirbo mokytoja Vilniaus tarptautinėje Meridiano mokykloje ir Vilniaus tarptautinėje mokykloje.
Dirbo dėstytoja LEU Lietuvių kalbos ir kultūros centro Vasaros kalbos ir kultūros kursuose.Dalyvavo tarptautinėse praktikose Vokietijoje ir Argentinoje.

Kita linksma naujiena – atidarytas Skaitytojų klubas, kurio iniciatorė mokytoja Birutė. Su didžiausiu susidomėjimu atėjo mergaitės, kurios mėgsta skaityti, kurioms viskas įdomu.

Šiandien kalbėjome apie žmogaus garbę, nes žodžių žiedyne pražydo geltonas žiedas GARBĖ.

Koks turi būti garbingas žmogus? Ką mes gerbiame? Kas yra verti pagarbos?

Vyriausios mokyklos mokinės ruošiasi projektui “Žodis iš lūpų - į širdį”. Jau kitą šeštadienį jos skaitys ir inscenizuos  pasaką mažiesiems. 

O mažiausieji svarstė, kaip susidaro balos, po kurias labai smagu braidyti ir taškytis. Jie slėpėsi nuo lietaus po skėčiais. Lietus prasideda raidele L, todėl šią raidę vaikučiai ir mokėsi.

Paruošiamoji klasė gavo naują vardą – dabar jie Gandriukai. Jie jau dideli; daug skaičiuoja, dainuoja, daug išmano ir daug gali papasakoti apie save.

Ketvirtokai parašė puikius, meniškus rašinėlius apie savo vasaros atostogas, apie įdomias keliones. Pasitikrino balsių rašybą ir parašė diktantą. Sparčiai rašo ir skaito, nes visi ką nors dirba, todėl labai tiko P.Raščiaus eilėraštis “Kai visi dirba”…

Visi mokiniai verti pagarbos: gerbia kitus ir patys garbingai elgiasi.

Lithuanian School