Mokslo metų uždarymo šventė "Skubu į vasarą"

Lietuvių mokykla Vašingtone baigė kervirtus mokslo metus. Buvo graži mokslo metų uždarymo šventė "Skubu į vasarą". Mokytoja Viktorija Zaborienė paruošė koncertą, kuriame dalyvavo visi mokyklos mokiniai, dainuojantys chore "Gilė", mokyklos ansamblyje ir klasių grupėse. Koncertą pradėjo mokyklos mažiausieji - Pelėdžiukai ir Žvirbliukai, kad garsiau skambėtų dainos, Gandriukai susijungė su Geniukais - tiesiog nuostabus pavasario paukštelių orkestras. Ypač gražiai dainavo solistai: mokinės Patricija ir Renata, mokinių tėvelis Egidijus. Žiūrovus nustebino dar niekad nematyti ir negirdėti duetai.

Mokyklos bendruomenę sveikino LR ambasadorius - gerbiamas Rolandas Kriščiūnas. Šventėje dalyvavao daug svečių: LR diplomatai, mokyklos draugai, mokyklos šeimų giminaičiai, atvykę pasidžiaugti vaikais ne tik iš Vašingtono apylinkių, bet ir iš kitų šalių. Po koncerto turėjome galimybę visi pabendrauti, pasivaišinti. Vaikus nudžiugino puikus desertas - lietuviški ledai.

Neužmirštamas įspūdis: daug šypsenų, gėlių, padėkos žodžių, apkabinimų, juk išsiskiriame visai vasarai. Skubėkime džiaugtis vasaros dovanomis. Susitiksime rugsėjį.

Lithuanian School