Projekto ,,Susipažinkite su manimi ir mano šeima" pristatymas

Spalio mėnesio vertybė - žmonės, kurie mums padeda ,,augti", tobulėti. ,,Vienas žmogus niekada neužauga, - žmogus augina žmogų" E.Mieželaitis. Mokiniaišį šeštadienį pristatė savo projektus ,,Susipažinkite su manimi ir mano šeima". Kuo aš, mano šeima esame įdomūs kitiems. Kalbėjome apie tėvelius, mamytes, brolius, seseris, kokie šeimos pomėgiai, ką veikiame kartu, kodėl lankome būrelius, mokomės kalbas, grojame instrumentais, keliaujame. Mokiniai pasirinko įvairiausias pristatymo formas: plakatus su nuotraukomis, piešinius, iš lego detalių sudėjo šeimos narius,
šoko. Smagu, kad mokinukai didžiuojasi savo šeimomis. Paula papasakojo apie savo šeimą. Jos tėvelis buvęs bėgikas ir dviratininkas. Paula atnešė draugams parodyti tėvelio medalius. Įdomūs mūsų mokiniai.

Vyriausieji mokiniai solidžiai kalbėjo apie šeimos vertybes, planus, siekius ir savo indėlį į šeimos gerovę.

Šis projektas - tai buvo puikus viešosios kalbos pavyzdys, kuriuo mokiniai pristatė tai, ką geriausiai žino, ką labiausiai myli ir iš kur išaugo patys.

Šį šeštadienį mokiniai dirbo plančetėmis. Devintojai, dešimtokai jungėsi prie ,,Egzaminatoriaus.lt", o darželio mokinukai žaisdami kompiuterinius žaidimus mokėsi spalvas ir formas.

Lithuanian School