Pamokos jau prasidėjo

Šiandien sugiedojome Lietuvos himną ir visi sugūžėjome į klases. Aptarėme mokinių taisykles, kaip turime elgtis mokyklėlėje, kokie mandagūs turime būti, kaip svarbu mokėti susikaupti, mokytis ir netrukdyti draugams. 

Pelėdžiukai šiandien mokėsi skaičių vienas ir darė angeliukus, nes šis žodis prasideda raidele  ,,a".

Darželio vaikučiai dainavo, mokėsi pasakyti ,,Labas rytas”, ,,Mano vardas yra…”, žaidė ir  prisiminė spalvas, formas, vėrė medinius karoliukus, skaičiavo iki dvidešimties. Mūsų mažieji džiaugėsi rudenėjančiu oru ir žaidė lauke su draugais.

Pirmokai su mokytoja Renata prisiminė abėcėlę , ieškojo žodeliams tinkamų raidžių, o su istorijos mokytoju Povilu vartė pirmokų pasus, kalbėjo apie Lietuvą, džiaugėsi gražiais paveiksliukais.

Vieni trečiokai kartojo, ką išmoko praėjusiais metais, o kiti pradėjo mokytis pristatyti save, pasakyti, kokias kalbas moka jie ir jų tėveliai.

Penktokai, šeštokai, aštuntokai klausėsi V.V. Landsbergio pasakų ir bandė rašyti patys. Jų pasakų pagrindiniai veikėjai bus vaisiai.

Istorijos pamokose mokiniai aiškinosi, kur yra Lietuva, ar ji didelė, ar maža, kas joje gyvena. Prisiminė, kokia Lietuvos sostinė.

Šiandien visi mokiniai dainavo muzikos pamokoje, o kiti pasiliko ansamblio repeticijoje.

Mums visiems dar daug reikia mokytis, daug pažinti, daug atrasti, pamatyti. Džiaugiamės šia diena.

Lithuanian School