Mokymosi džiaugsmas

Su gandriukais šeštadienį kalbėjome apie penkias jusles, jų svarbą, išmokome jas pavadinti. Su vaikais aptarėme, kam jos reikalingos žmonėms. Ragavome rūgščios citrinos ir saldaus cukraus, uostėme įvairius kvapus, rankytėmis lietėme iš įvairių medžiagų sukurtus paviršius, mankštinome akeles bei klausėmės tylos...

Pelėdžiukai pasikartojo spalvas, geometrines figūras, mokėsi skaičiuoti. Važiavo linksmuoju, spalvotu traukinuku, kol į klasę įskridęs balionas sprogo ir pabėrė daugybę užduočių, kurias vaikučiai sėkmingai atliko. Lauke pasidžiaugė žiemos išdaigomis, o klasėje iškirpo žiemos simbolį – senį besmegenį. Visiems buvo smagu, todėl vėl lauks šeštadienio.

Žvirbliukai mokėsi raidelę  R r , mokėsi sąvokas „rutulys“’ ir „para“. Vaikai suprato , kas yra para, kad ji susideda iš šviesos ir tamsos, dienos ir nakties. Padarė darbelį „Mano lietuviška širdelė“, skirtą ateinančios Vasario -16 -osios minėjimui.

Istorijos pamokose mokiniai kartojo Lietuvos atgimimo laikotarpį, piešė atgimimo simbolius.

Ketvirtokai dirbo pagal metodą „minčių lietus“. Trumpai pagalvojus, reikėjo pasakoti, ką žinai apie Lietuvą. Prisiminė dvibalsių rašybą, rinko ir taikė  besirimuojančius žodžius prie  pateiktųjų.

Kartojo ateities veiksmo žodžius, atliko pratimus, tikrinosi pastabumą -  ieškojo klaidų  duotame tekste ir  jas taisė .

4B klasė sulaukė dovanų iš Lietuvos – rašalinių plunksnakočių! Mokiniai džiaugsmingai puolė prie darbo – esamojo laiko veiksmažodžių asmenavimo.

Vyriausieji kūrė pasakas, daug mokėsi. Smagu, kai mokymasis teikia džiaugsmą.

"Ką išmoksi - ant pečių nenešiosi." " Mokslas žmogų puošia."

Lithuanian School