Sveikinimas

Mielieji,

Artėja antrasis mūsų mokyklos rugsėjis... Sunku pasakyti, vieneri mokslo metai – daug ar mažai... Tai akimirka, kai mąstai apie amžinybę... Ir daug, kai įvertini, kas nuveikta nuo rudens iki rudens.  

Mokykla, kuriai, tik vieneri, ir kuri dirba tik savaitgaliais, jau turi viską, ko reikia institucijai, ugdančiai žmogų ateičiai. Ir mes galime didžiuotis, nes drąsiai naudojamos modernios technologijos, be kurių nei vienas nebemokame gyventi. Ir yra sukaupta biblioteka, padedanti atrasti rašyto lietuviško žodžio grožį... Skamba muzika ir eilės, sukasi šokėjų poros.

Mokykloje mokiniai mokomi mąstyti kūrybiškai. Jie jau geba spręsti įvairias užduotis, bendraudami ir bendradarbiaudami ne tik pamokų, bet ir skirtingų projektų, kūrybinių dirbtuvių, popamokinių renginių metu tėvų gimtąją kalba.

Mūsų akyse auga vaikai, atviri pasauliui, mylintys Lietuvą, mokantys būti kartu, nes šalia – stipri mokytojų ir vadovų komanda, kupina lyderystės, idėjų, gebanti motyvuoti bendruomenę, parengti ir laimėti projektus, jei reikia – išdrįsti  paprašyti pagalbos.

Todėl tikiu, kad artėja šventė, kuri žada pradėtų darbų tąsą ir sėkmę... Ja kartu su Jumis ir džiaugiuosi, kas, kad iš toli....

Nuoširdžiai,

Dr. Jūratė Valuckienė,
Mokyklos tarybos narė

Lithuanian School