Užauginome ,,žodžių medį"

Šiandien kabinome paskutinius žodžius ant mūsų ,,žodžių medžio". Ant jo puikuojasi gražiausi žodžiai, kurie mums primena tėvynę: rūtos šakelė, Palangos tiltas, gandralizdis, mėtų kvapas, Užgavėnės, raudonsparnis gandras, paukščių virtinė, sutartinės, senelių sodyba, Baltijos smėlis ir t.t.

Šiandien darželio klasė su mokytoja Aušra  kalbėjo apie knygeles: iš kur jos atsiranda, kur jų galim įsigyti, kas yra knygelės autorius, kas knygeles iliustruoja, kuris yra knygelės titulinis lapas. Ratelyje kartojo formas, spalvas, skaičiavo iki penkiasdešimties bei mokėsi raidelę V. 

Patys paruošė knygelę ,,Mes mylime Lietuvą”. 

Trečiokai baigė rašyti I pusmečio žinių patikrinimo testą, atliko istorijos mokytojo Povilo parengtą istorijos žinių patikrinimo testą.

Kalbėjo apie duonos kelią, ragavo mokytojos Aušros iškeptos duonos, žiūrėjo trumpus video siužetus iš Anykščių ir Žemaitijos sodybų apie duonos kepimą.  Skaitė J. Degutytės eilėraštį ,,Juokias duonelė". Aptarė patarles apie duoną, darbštumą, kalbėjo, kodėl lietuviams duona buvo tokia svarbi.

Kita trečiokų klasė kalbėjo tema  ,,Lankausi mieste''. Mokėsi mieto objektų pavadinimus ir kaip juos surasti mieste. 

Vyresnieji mokėsi sudurtinių žodžių rašybą, nagrinėjo jų reikšmes, darybą ir žymėjo morfemas. Rašė sveikinimus Lietuvai 100 - ojo gimtadienio proga.  

Artėjant Lietuvos  100 - mečio iškilmingam minėjimui, vis drąsiau ir skambiau aidi mūsų dainos. Šiandien užrašėme šimtąjį gražiausią žodį Tėvynei. Tikime, kad mumis didžiuosis Lietuva.

Lithuanian School