Smagus šeštadienis

Šį šeštadienį Pelėdžiukai - mūsų mažieji -  kartojo spalvas, geometrines figūras, skaičius, susipažino su nauja raide Nn, mokėsi naujus žodžius : naktis, nosis, nosinė, nata, namas ir nykštukas, kalbėjo, kas yra diena, o kas yra naktis, kas gali apšviesti naktį: žvaigždės, žaibas, žvakė, lempa... Žaidė žaidimą ,,Diena/Naktis". Vėliau dainavo ir šoko.

Darželio mokinukai su mokytoja  kalbėjo apie emocijas, atliko įvairiais užduotis, mokėsi raidelę D, dirbo planšetėmis, eksperimentavo ir net rado laiko  išbėgti į lauką ir pasidžiaugti pavasariška diena. 

Pirmokai  toliau mokėsi kalbėti, rašyti ir skaityti apie savo dienas ir savaites. Muzikos mokytoja mokė ne tik dainuoti, bet ir groti varpeliais. Paskutinę pamoką praleido kompiuterių klasėje, kur žaisdami gilino lietuvių kalbos žinias.

Vieni trečiokai kalbėjo apie tai, ką senovėje žmonės veikdavo ilgais žiemos vakarais, rašė diktantą, skaitė tekstą ,, Žiedo dalijimas", žaidė žaidimą, kiti trečiokai kalbėjo apie miestus, mokėsi naujus žodžius.

Penktokės ir šeštokės skaitė G. Morkūno kūrinį "Atvirkštybių parkas". Suprato, kad gyvenime reikia elgtis pagal taisykles. Dažnai pažeidžiant taisykles ir elgiantis atvirkščiai, ne taip, kaip reikia,  galima nukentėti. Nereikia priešintis gyvenimo dėsniams. Kalbėjo apie laisvalaikio knygų skaitymą. Rašė Lietuvai gražiausių žodžių sakinius.

Aštuntokai jau pradėjo intensyviai ruoštis lietuvių kalbos lygio nustatymo egzanimui. Kartojo gramatikos taisykles, linksnių vartojimą. Mokėsi kalbėti įvairiomis gyvenimo temomis.

Istorijos pamokoje pirmokai aiškinosi, kas yra bajoras, kur jis gyveno, kokie pastatai sudarė dvarus. Trečiokai kalbėjo tema ,,ATR - bajorų respublika", lygino valstiečio ir bajoro gyvenimą, tyrinėjo Lietuvos dvarus. Su vyresniaisias istorijos mokytojas kalbėjo apie Liublino unijos aktą, jo reikšmę Lietuvai.

Lithuanian School