Ruošiamės Mamyčių dienai!

Šiandien visi darėme pakvietimus Mamytės dienai. Balandžio mėnuo skirtas knygai. Pelėdžiukai, pirmokai, 3a paruošė knygeles, o Pelėdžiukai  ir pirmokai plušėjo prie planšečių.  Pelėdžiukai prisiminė skaičius, spalvas ir formas. Kalbėjo apie augalus ir apie tai, ko jiems reikia augti ir žydėti. Visi vaikai puikiai žino, kas yra svarbiausia augalams: žemė, vanduo ir saulytė. Bandė sudėti paveikslėlius, kaip auga pupelės.  

Apie knygeles kalbėjo darželis. Aiškinosi, kas yra knygelės autorius, iliustratorius.

Šiandien  pirmokai kalbėjo apie gimtadienius! Mokėsi pakviesti draugus į gimimo dieną, pasveikinti su gimtadieniu, palinkėti laimės, sekmės.

3a klasės mokiniai pristatė savo metinius darbus -  sakinių apie Lietuvą  albumus ,,Lietuva ir aš", atliko metinį žinių patikrinimo testą, kalbėjo apie 

Lietuvos upes, ežerus. Smagiai valgė priešpiečius lauke, ant pievelės.

3 b kalbėjo apie parduotuves, ką galima jose nusipirkti, kiek už prekes reikia mokėti. 

Žinių ir įgūdžių tikrinimas - testas 5, 6, 8 klasių mokiniams tampa įprastu dalyku, todėl visai nebaisu. Šiandien visi deklamavome eilėraščius, ruošiamės Motinos dienai. Kad tik neužmirštume pasakyti gražiausių žodžių savo mylimoms mamytėms. Mokiniai pagamino mamoms kvietimus į pamoką  ,,Darbelis su mamyte".

Lithuanian School