Pirma integruota lietuviškų elektroninių knygų parduotuvė ir skaityklė išmaniesiems įrenginiams Lietuvių mokyklos Vašingtone bibliotekoje

Šių metų spalio 15 dieną Lietuvių mokykloje Vašingtone pradeda darbą Pirmoji integruota lietuviškų elektroninių knygų parduotuvė ir skaityklė išmaniesiems įrenginiams ,,Milžinas” ir siekia įgyvendinti vieną iš šios mokyklos tikslų - turėti modernią elektroninę lietuviškų knygų biblioteką.

Šios platformos dėka mokiniai, lankantys lituanistinę mokyklą, turės galimybę bet kuriuo laiku prisijungti prie daugiau nei 1300 knygų elektroninių prieigų ir mokytis skaityti lietuviškai, o mokykloje dirbantys mokytojai ruoštis pamokoms ir mokyklos projektams.

,,Milžino” projekto vadovo Dainiaus Blyno žodžiais: 

,,Greitas gyvenimo tempas šiais laikais riboja galimybes leisti laiką su knyga. Be to, gyvenant užsienyje, sudėtinga įsigyti leidinių lietuvių kalba. Tad esu tikras, kad gavę neribotą galimybę naudotis daugiau nei 1300 knygų išmaniuosiuose įrenginiuose, bibliotekos lankytojai dar dažniau atsivers lietuviškų knygų puslapius. O pats „Milžinas“ tokiu būdu prisidės ir prie skaitymo skatinimo, ir prie lietuvių kalbos puoselėjimo“.

,,Milžino” projektas sukurtas įmonių grupėje „Alma littera grupė”.

Lietuvių mokyklos Vašingtone direktorė Ilona Verbušaitinenė mano: ,,Tai yra didžiulė galimybė visai mokyklos bendruomenei rinktis ir skaityti pačias populiariausias ir naujausias knygas čia ir dabar. Reikia turėti tik planšetę arba išmanųjį telefoną. Nuoširdžiai dėkojame už šią nuostabią galimybę”.

Skaitmenine biblioteka mokyklos bendruomenė galės pradėti naudotis nuo šių metų spalio 15 dienos.

Projektą  ,,Elektroninių knygų biblioteka" remia Kazickų šeimos fondas

Lithuanian School