Pamokos ir projektas ,,Pažinkime Lietuvą"

Šiandien toliau auginome ,,žodžių medį". Mokiniai rado naujus žodžius: laisvė, trispalvė, himnas. Su jais galvojome sakinius, kalbėjome apie šių žodžių reikšmę ir prasmę. 

Istorijos mokytojas Povilas pradėjo naują projektą ,,Pažinkime Lietuvą". Per istorijos pamokas kalbės apie Lietuvai reikšmingus miestus, jų istoriją, svarbius miestų objektus. Pirmasis svarbus miestas - Kernavė.

Darželinukai suspėjo ne tik pasimokyti! Jie suvaidino pasaką  ,,Dangus griūva".

Pirmokai pasikartojo, kaip pasisveikinti ir kaip atsisveikinti. Kalbėjo apie  metų laikus, mėnesius, savaitės dienas, orą ir skaičius. Prisiminė raidelas  S ir R . Žaidė pasaką apie ropę.

3 a klasė  mokėsi naujus žodžius apie Lietuvą, kalbėjo apie vardų reikšmes, deklamavo eilėraščius, o per istorijos pamoką kalbėjo apie kryžiuočius.

3 b klasė kalbėjo apie šeimą, žiūrėjo į nuotraukas ir vardijo šeimos narius, darė knygoms skirtukus ,,Laisvės" tema, karpė popierinius draugus, pristatė juos savo draugams. Taip mokėsi prisiminti naujus žodžius.
Penktokės, šeštokės skaitė sakmes ir kūrė sakmę ,,Kaip atisrado mokykla", kartojo rašybą,  aštuntokai aiškinosi eilėraščio temą, kartojo rašybą.

Mokiniai piešė piešinius mokyklos paramos vakarui.

Lithuanian School