Mokyklos paramos vakaras

Šeštadienį Lietuvos Respublikos ambasadoje įvyko mokyklosir Kazickų šeimos fondo lygiavertės paramos vakaras.

Pasveikinimo žodį tarė  ambasadorius Rolandas Kriščiūnas. Jis pasidžiaugė mokykla, palinkėjo mokyklos bendruomenei sėkmės įgyvendinant savo sumanymus.

Vakarą vedusi aktorė Renata Loman svečiams papasakojo apie ambasados istoriją, jos svarbą Lietuvai,  padėkojo vakaro rėmėjams.

Vakaras buvo ypatingas. Grojo ,,Capitol Lab Band" džiazą,  folkloro ansamblis ,,Jorė" dainavo lietuviškas sutartines, o Baltimorės ,,Malūno" šokėjai mokė svečius šokti lietuvių liaudies šokius. 

Visi susirinkusiejigalėjo išbandyti savo laimę aukcione, paragauti gardaus maisto.

Gražus buvo paramos vakaras: puiki atmosfera, nuoširdūs, linksmi svečiai.

Už puikų vakarą dėkojame mokyklos tėveliams - organizatoriams:

Erikai Veberytei - Olson, Evelinai Koubayati, Irenai Sujetai, Aistei Ray, Ingridai Vorobjovei, Egidijui Pauriui, Vaidai Ličkūnas, Dianai Tutkuvienei, Inai Bartunek, Vilmai Valienei, Eglei Derkintytei, Vilijai Teel, Rasai Vilimienei, Aušrai Nativi, Aušrai Kauffman, Viktorijai Zaborienei, Renatai Loman.

Dėkojame vakaro fotografui Trygve Olson.

Dėkojame ambasadoriui Rolandui Kriščiūnui už puikias ambasados patalpas, dėkojame už nuostabią vakaro nuotaiką muzikantams, dainininkams ir šokėjams.

Dėkojame Kazickų šeimos fondui, slaptam rėmėjui, visiems, kurie atėjo į mokyklos paramos vakarą, kurie dalyvavo aukcione, kurie šypsojosi, šoko ir buvo kartu su mokyklos bendruomene.

Dėkojame visiems vakaro rėmėjams! Jūsų parama didžiulė!

Lithuanian School