Mano šeimos tradicijos

Šis savaitgalis buvo labai aktyvus. Repetavome Kalėdų eglutės šventės programą, pasveikinome Kają ir Matą su gimtadieniais ir pristatėme projektą ,,Mūsų šeimos tradicijos".

Šį šeštadienį mokiniai pristatė projektą ,,Mano šeimos tradicijos". Nuoširdžiai džiaugėmės vaikų darbais. Įsitikinome, kokie išradingi yra mūsų mokiniai, kaip rimtai jie pasiruošė šiam projektui. Tomas, Jonas, Renata papasakojo apie šeimos tradicijas, užgrojo akordeonu ir visi sudainavo dainą. Kristupas ir Sofija pasakojo apie šeimos keliones ir rodė nupieštus piešinius, Ula ir Kaja pristatė projektą ir parodė daug gražių šeimos nuotraukų, žaismingai apie savo šeimos tradicijas kalbėjo Gertrūda ir Nomeda, kurios Kalėdas sutikdavo Lietuvoje pas senelius.

Ema paruošė iškalbingą plakatą, Matas ir Tadas nupiešė gražų piešinėlį ir papasakojo apie savo šeimą. Stepas ir Kostas kalbėjo apie šunį Reksą, kuris yra jų šeimos draugas, Benas pristatė savo piešinį, Gretai svarbios yra Kalėdos, nes visi šeimos nariai laukia dovanų, o močiutė jų atneša daugiausia, labai rimtai apie šeimos tradicijas kalbėjo Vaidas.

Smagu išgirsti ir sužinoti, kas mūsų mokinukams yra svarbu, kaip jie moka pristatyti projektus. Džiaugėmės puikiomis akimirkomis.

 

Lithuanian School