Ūlos Kinderytės ir Adam Cockerham koncertas mokyklos vizijai remti

Ūla Kinderytė mokėsi Čiurlionio menų mokykloje ir Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, o veliau tęsė studijas Škotijos Karališkojoje muzikos akademijoje ir Karališkoje muzikos akademijoje Londone, kur įgijo magistro laipsnį su pagyrimu. Šiuo metu Ūla tęsia istorinio atlikimo magistro studijas Juilliard'o mokykloje Niujorke.

Ūla yra dalyvavusi Bostono senosios muzikos festivalyje, Leipcigo Bachfest, o taip pat Liucernos, Aldeburgo, Glazgo West-End, City of London bei daugeliame kitų tarptautinių festivalių. Ji aktyviai koncertuoja Europoje ir JAV ir yra daugelio konkursų laureatė.
Šįmet ji grojo RAM/Kohn Foundation Bacho kantatų cikle, grojo gyvam BBC Radio 3 įrašui iš Sam Wannamaker's Playhouse bei turavo Amerikoje, Kanadoje, JK ir Vokietijoje su Masaaki Suzuki su Juilliard415.

Ūla yra keleto ankstyvosios muzikos grupių narė, tarp jų „Music of Spheres Consort“, „La Petite Sixte“, "Eboracum Baroque" ir "Corelli Orchestra".  Ji yra ir puiki šiuolaikinės muzikos atlikėja, dažnai koncertuojanti su „Red Note Ensemble“ ir „Glasgow New Music Expedition“.

Plačiau apie Adam Cockerham skaityti čia.

Lithuanian School