Lietuvių kalbos viktorina ir Nacionalinis diktantas

Kovo 9 dieną, šeštadienį, mokykloje vaikams buvo organizuota lietuvių kalbos viktorina. Mokiniai atsakė daugiau nei 30 klausimų – tai įdomūs faktai apie lietuvių kalbą. Kas buvo gerai pasiruošę, net nesuabejodami pateikdavo atsakymus, kiti išmoko ir sužinojo tai, ko dar nemokėjo.

Mokytojai Laima ir Eigirdas organizavo antrų - ketvirtų klasių mokiniams protų mūšį. Mokiniai dirbdami grupelėse entuziastingai atskinėjo į klausimus, statė kuo aukštesnį TV bokštą iš makaronų  ir varžėsi tarpusavyje norėdami užimti pirmą vietą. Viktorinos nugalėtojai, žinoję daugiausiai apie lietuvių kalbą, atsakė daugiausiai klausimų - 7 klasės mokinė Sofija Vorobjovas ir 4a klasės mokinys Jokūbas Koubayati. 

Lietuvos ambasadoje JAV surengta Lietuvių kalbos šventė, pažymint Pasaulio lietuvių metus. Vašingtono apylinkių  lietuviai rašė Nacionalinį diktantą ir dalyvavo specialioje Lietuvių kalbos dienoms parengtoje viktorinoje. Mokyklos mokinių tėveliai, norėję patikrinti savo raštingumo gebėjimus irgi rašė diktantą. Šventė surengta bendradarbiaujant su Valstybine lietuvių kalbos komisija.

Lithuanian School