Darbą pradeda naujasis mokyklos direktorius

EgidijusPaurys.jpg

Aš nuolankiai priimu galimybę tarnauti Vašingtono lietuvių mokyklos direktoriumi ir bendradarbiauti su jumis, kad galėtumėte toliau plėtoti ir stiprinti mūsų mokyklą.

Tai bus mūsų šeimos ketvirtieji metai Vašingtono lietuvių mokykloje. Mano žmona Jenny ir aš sužinojome apie mokyklą gyvenant Charlottesville, Virdžinijoje, kur auginome keturis vaikus. Nors mes dažnai keliavome į Lietuvą — ir aš mokiau vaikus apie savo istoriją ir tradicijas — man buvo sunku mokyti savo vaikus kalbos ar suteikti jiems galimybę pasinerti į lietuvių kultūrą, kurią taip branginau savo vaikystėje.

Apie Vašingtono lietuvių mokyklą sužinojome 2016 metų vasarą. Tuo metu direktorė, ponia Ilona Verbušaitienė, įtikino mus, kad kalba, istorija ir kultūrinis švietimas, kurį mūsų vaikai gaus mokykloje, bus verta keturių valandų kelio kiekvieną savaitgalį.

Po trejų metų aišku, kad ji buvo teisinga. Šioje mokykloje mūsų šeima rado didžiulę, malonią, išskirtinę mokytojų, vaikų ir tėvų bendruomenę, kurioje nori perduoti kalbą ir kultūrą, kuri daro mūsų tėvynę tokią unikalią. Mokykla atliko pagrindinį vaidmenį mūsų šeimos sprendime persikelti į Arlingtoną 2017 metais.

Dirbdamas direktoriumi, norėčiau sukurti sekantį mūsų mokyklos istorijos puslapį. Aš dirbsiu kad ryšiai mūsų mokyklos bendruomenėje sustiprėtų, ieškosiu naujoviškų būdų kaip paremti mūsų mokyklos mokytojas, vaikus ir šeimas, ir įtvirtinti mūsų mokyklos vietą Vašingtono lietuvių bendruomenėje kad mūsų mokykla klestėtų daugelį metų.

Lithuanian School