Imkite ir dainuokite

Liutauras Degėsys.jpg

Jums, kurie už jūrų marių, vandenynų – vis dar skaitote lietuviškai.  

Siunčiu savo keletą dainų iš savo knygos „Ant vėjo sparnų“. 

Ši knyga jums siūlo pasinerti į muzikos garsų, fotografijos vaizdų ir poetinių žodžių pasaulį. Trijų ryškių menininkų komanda – kompozitorius Algirdas Klova, fotomenininkas Ramūnas Danisevičius ir poetas Liutauras Degėsys sukūrė šią knygą ir skiria ją įvairaus amžiaus vaikams. 

Galima gėrėtis puikiomis fotografijomis, groti ir dainuoti įsimenančias melodijas, galima tiesiog  pasiskaityti linksmus ir liūdnus eilėraščius.  

Kai kurias dainas galima atlikti ir solo su pritarimu, ir duetu arba ansambliu (šie variantai pateikiami natose).  Dainų melodijose ir harmonijoje galima aptikti ne tik akademinės, bet ir džiazo ar kitos stilistikos muzikos elementų.  

Voras ir Kandis - tai bliuzas,  Mergaitė-kregždutė - reggea (regis), Su meile vabalui - jazz valsas, Dilgėlė - lyrinė baladė. Yra daug maišytos stilistikos pavyzdžių, kuriuos sunku ir išlukštenti. Svarbiausia – susikurkite nuotaiką, pajuskite dainavimo, buvimo, gyvenimo - malonumą ir džiaugsmą. 

Muzikos ir teksto personažai – Skraidantis Dramblys, Voras, Baltas Triušis, Dilgėlė ir gausybė kitų – kviečia nuspalvinti jų gyvenimus jūsų balsais, išreikšti jų nuotykius jūsų emocijomis,  tiesiog siūlydami: imkite  mus ir dainuokite. 

Skriskite ant vėjo sparnų, tegu skrenda ir jūsų balsai, svajonės ir mintys. 

Liutauras Degėsys 

Lithuanian School