Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena

Šiandien minėjome Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną. Renata perslaitė  L.Petronienės eilėraštį

Kaip man Lietuvą mylėti?

Myliu mamą, myliu tėtį, 
Kaip man Lietuvą mylėti?

Myliu brolį, myliu sesę, 
Mes visi lietuviai esam.

Myliu katiną Martyno
Ir Martyną - jis kaimynas.

Myliu senelius visus, 
Geresnių už juos nebus.

Myliu vasarą gėlėtą, 
Myliu saulę, myliu lietų.

Myliu žiemą pilną sniego, 
Myliu pasakas prieš miegą.

Myliu mamą, myliu tėtį, 
Kaip dar Lietuvą mylėti?!

Šiandien prasidėjo tėvų projektas ,,Mūsų kilmė - mūsų pasididžiavimas ( Iš savo krašto atsinešėme tarmę, papročius ir savo giminės istoriją)".

Tėveliai Erika, Egidijus, mokytoja Renata kalbėjo apie Aukštaitiją.

O mokinukai šiandien tik spėjo suktis.

Pelėdžiukai šiandien mokėsi raidelę Tt, svarbiausias šios dienos žodis buvo trispalvė, rašė žodį Lietuva ir pynė lietuviškų spalvų juostą.

Darželinukai kalbėjo apie metų laikus. Net nupiešė medžius, kaip  atrodo per visus metų laikus.

Pirmokai kalbėjo tema ,,Ką aš mėgstu veikti", mokėsi dvibalsį ai.

3a klasės mokiniai tęsė  pažintį su Aukštaitija. Kalbėjo apie Anykščių kraštą, įžymius žmones, lankytinas vietas: Arklio muziejų, Baranausko klėtelę ,Aukštaitijos siauruką, Liūdiškių piliakalnį ir kt. . Mokiniai papasakojo legendą apie Puntuko akmenį. Kalbėjo apie mūsų drąsius lakūnus Darių ir Girėną. 3b klas mokėsi naujus žodžius, kalbėjo, kas yra klasėje, kėlė klausimus ir į juos atsakė.

5, 6, 8 klasių mokiniais nusprendėme žieminę aprangą pakeisti į pavasarinę: atsilapojome šiltas striukes, nusivyniojome megztus šalikus, nusiavėme aulinukus ir pradėjome dėvėti įvairiaspalvius marškinėlius, šilkines lengvas palaidines. Mergaitės pasipuošė įvairiais aksesuarais. Kiekvienas mokinys pristatė savo aprangą. Išmokome daugybę naujų žodžių: apykaklė, rankogaliai, atvartai, kapišonas, užtrauktukas, petnešos... Pradėjome nagrinėti Ilonos Ežerinytės kūrinį " Sutikti eidą". Visi susirūpinę kūriniu. Greičiausiai jį perskaitė  Sofija. Visiems įdomu, kaip baigsis kūrinys.

Lithuanian School